BEZPŁATNE PUBLICZNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W RADOMIU

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁA POLICEALNA
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Centrum Kształcenia Ustawicznego

im. Tadeusza Kościuszki

  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku01.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku02.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku03.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku04.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku05.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku06.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku07.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku08.jpg

Kto jest online

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Samorząd Słuchaczy

 

Celem Samorządu Słuchaczy jest współdziałanie z Centrum w realizacji jego zadań dydaktyczno-wychowawczych, a w szczególności:

  • dbanie o pozytywny wizerunek Centrum poprzez aktywne uczestniczenie w uroczystościach o charakterze szkolnym, miejskim, powiatowym lub narodowym
  • kształtowanie u słuchaczy aktywnych postaw społecznych poprzez udział w akcjach charytatywnych organizowanych na terenie szkoły
  • przedstawianie dyrekcji Centrum opinii i potrzeb słuchaczy
  • podejmowanie działań w celu integracji społeczności szkolnej
  • organizowanie życia kulturalno – oświatowego słuchaczy
  • niesienie pomocy słuchaczom w zakresie samokształcenia
  • wspomaganie finansowych potrzeb szkoły i udzielanie pomocy socjalnej słuchaczom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej
  • informowanie całej społeczności uczniowskiej

Opiekun Samorządu Słuchaczy
mgr Agnieszka Stawińska


Rada  Słuchaczy

przewodnicząca Rady Słuchaczy: Marta Frączek  kl. II R Szkoła Policealna

 

zastępcy:   Filip Gajewski kl. III A  LO system zaoczny

 

                 Damian Karlikowski kl. II B LO system zaoczny

 

                 Kinga Marciszewska kl. III A LO system zaoczny

 

sekretarz:  Marta Gędaj  kl. III C LO system zaoczny

 

członkowie Rady Słuchaczy:  Ksena Nowak  kl. I A system zaoczny

 

                                                Grzegorz Gzik  kl. II A  system zaoczny

 

Komisja Rewizyjna: Andrzej Grzesiak kl. I A LO system zaoczny

 

                                 Aleksandra Markowska kl. II B system zaoczny.