BEZPŁATNE PUBLICZNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W RADOMIU

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁA POLICEALNA
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Centrum Kształcenia Ustawicznego

im. Tadeusza Kościuszki

  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku01.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku02.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku03.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku04.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku05.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku06.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku07.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku08.jpg

Kto jest online

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Pracownie kształcenia ogólnego i zawodowego

Centrum Kształcenia Ustawicznego realizuje swoje statutowe zadania w oparciu o właściwą bazę. Od 1 września 2003 roku dysponuje budynkiem, w którym obecnie znajduje się 34 pomieszczenia dydaktyczne, w tym 24 klasopracownie: 7 pracowni komputerowych (informatyki, komputerowa, ekonomiczno-informatyczna, techniki biurowej, ekonomiczna, komputerowego wspomagania projektowania), pracownia mechatroniczna, pracownia mechaniczna, pracownia elektryczna, pracownia elektryczno-elektroniczna, 2 pracownie języka angielskiego, pracownia języka polskiego, pracownia matematyczna, pracownia historyczna oraz biblioteka z kącikiem czytelniczym i Internetowym Centrum Informacji Multimedialnej i sala konferencyjna.

2 sekretariaty (ogólny i uczniowski), pomieszczenie SzOK-u, radiowęzeł, pomieszczenie dla samorządu słuchaczy, sala gimnastyczna z zapleczem oraz bufet uczniowski a także strefa Wi-Fi z bezpłatnym dostępem do Internetu dla słuchaczy CKU.

Galeria pracowni:  języka polskiego, historii, matematyki, języka angielskiego.

Galeria pracowni: mechatroniki, elektryczno-elektronicznej, mechanicznej.

Galeria: sala konferencyjna, centrum multimedialne.

 

/sala  -  opiekun/

Pracownia informatyki

106 -   Tomasz Suwała

107 -   Jacek Kaczmarski

Pracownia komputerowa

002 - Tomasz Madej

Pracownia ekonomiczno-informatyczna

211 -  Beata Sztobryn-Głowińska

Pracownia ekonomiczna

212 -   Ewa Sikorska

Pracownia techniki biurowej

210 -   Barbara Głuch

Pracownia komputerowego wspomagania projektowania

013 -   Agnieszka Różycka

Pracownia mechatroniczna

001 -  Bogdan Bańka

Pracownia mechaniczna

009 -   Justyna Prokop

Pracownia elektryczno-elektroniczna

010 -   Bogdan Bańka

Pracownia elektryczna

011 -   Bogdan Bańka

Pracownia prawno-administracyjna

204 -   Anetta Błach

Pracownia języka polskiego

112  -   Edyta Jurkowska

301 -   Agnieszka Cieślak

Pracownia historyczna

202 -   Jacek Kaczmarski

305 -   Agnieszka Stawińska

Pracownia matematyczna

203 -   Iwona Bieniek

205 -   Leszek Wieczorek

Pracownia języka angielskiego

213 -   Agnieszka Mizera

214 -   Monika Bukalska-Stąporska

Pracownia biologiczna
209 -   Monika Bukalska-Stąporska

Pracownia chemiczna

309 -   Zofia Rodziewicz

Pracownia geograficzna

404 -   Tomasz Suwała

Pracownia fizyczna

303 -   Leszek Wieczorek

Klasopracownie:

302 -   Anetta Błach

304 -   Anna Wasilewska

307 -   Elżbieta Rodakowska

308 -   Justyna Ćwiertnia

310 -  Dariusz Nowacki

311 -   Beata Sztobryn-Głowińska

312 -   Elżbieta Rodakowska

313 -   Agnieszka Mizera

402 -   Iwona Bieniek

403 -   Anna Wasilewska

Samorząd słuchaczy

306 -   Agnieszka Stawińska