BEZPŁATNE PUBLICZNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W RADOMIU

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁA POLICEALNA - BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Centrum Kształcenia Ustawicznego

im. Tadeusza Kościuszki

  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku01.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku02.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku03.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku04.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku05.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku06.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku07.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku08.jpg

Kto jest online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Zajęcia praktyczne

Zgodnie z rozporządzeniem MEiN z dnia 27.01.2022 zajęcia praktyczne dla niżej wymienionych oddziałów odbywać się będą na terenie szkoły wg poniższego harmonogramu

19.02.2022 /sobota/

2EKA.04              - zastosowanie programów kadrowo-płacowych gr.1 od 9.00- 13.15

                           - zastosowanie programów kadrowo-płacowych gr.2 od 13.20 – 15.45

EKA.02                - organizacja i zadania archiwów w jednostce gospodarczej gr.1 od 7.20 – 11.25

                             - archiwum jednostki organizacyjnej gr.1 od 11.30 – 13.15

ELM.03                -pracownia montażu elementów, podzespołów i zespołów elektrycznych i elektronicznych  

                               gr.1 i 2 od 10.40 – 14.55

ELM.06               - pracownia obsługi urządzeń i systemów mechatronicznych gr.1 i 2 od 7.20 – 10.35

                            - tworzenie dokumentacji urządzeń i systemów mechatronicznych gr.1 i 2 od 15.00 – 18.15

2MEC03/2         - eksploatacja maszyn i urządzeń gr.1 i 2 od 8.10- 11.25

2MEC03/1         - planowanie obsługi maszyn i urządzeń gr.1 od 8.10- 11.25

2ADM                 - administracja w praktyce gr.1 od 7.20- 11.25

 

20.02.2022/ niedziela/

2EKA.04            - planowanie przedsięwzięć gospodarczych gr.1 od 8.10 – 13.15

                           - zastosowanie programów kadrowo- płacowych gr.2 od 13.20 – 14.55

EKA.02               - organizacja i zadania archiwów w jednostce gospodarczej gr.2 od 7.20- 11.25

                            - archiwum jednostki organizacyjnej gr.2 od 11.30- 13.15

2MEC03/2         - eksploatacja maszyn i urządzeń gr.1 i 2 od 8.10 -11.25

2MEC03/1         - planowanie obsługi maszyn i urządzeń gr.1 od 8.10 – 11.25