BEZPŁATNE PUBLICZNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W RADOMIU

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁA POLICEALNA - BRANŻOWA SZKOŁA II STOPNIA
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Centrum Kształcenia Ustawicznego

im. Tadeusza Kościuszki

 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku01.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku02.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku03.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku04.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku05.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku06.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku07.jpg
 • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku08.jpg

Kto jest online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Słuchacze

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radomiu!

Dziś 26 czerwca to dzień zakończenia Waszej nauki w roku szkolnym 2019/2020.

Z powodu epidemii COVID-19 w naszym kraju, i nie tylko, nie możemy się niestety z Wami spotkać i pożegnać, tak jak byśmy chcieli.

Minister edukacji narodowej pan Dariusz Piontkowski, podsumowując rok szkolny 2019/2020 powiedział: „Ten rok szkolny naznaczony był epidemią, a ona dotknęła nie tylko polskie szkoły, ale wszystkie dziedziny życia”.

Ostatnie miesiące były dla nas wszystkich niezwykłe i trudne, bowiem musieliśmy się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, jakie postawiła przed nami sytuacja epidemiologiczna w Polsce. Nauczyciele oraz nasi słuchacze musieli odnaleźć się w tej nowej sytuacji. Dziękujemy Wam, drodzy słuchacze, za zaangażowanie w ten jakże niecodzienny proces edukacji. Życzymy Wam, aby zbliżające się wakacje, pozwoliły Wam wypocząć i nabrać sił do nauki w nowym roku szkolnym 2020/2021, już w murach naszej szkoły.

Gratulujemy Wam wyników w nauce i jeszcze raz życzymy Wam udanych i bezpiecznych wakacji.

Dyrekcja i nauczyciele CKU

Zdalne nauczanie przedłużone do końca roku szkolnego

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej informujemy, że zdalne nauczanie zostało przedłużone do 26 czerwca 2020 r.

Pożegnanie Absolwentów

Drodzy Absolwenci

Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu!

            W zaistniałej sytuacji nie możemy pożegnać Was w tradycyjny sposób na uroczystości wręczenia świadectw. Jednak to nie znaczy, że Was nie żegnamy uroczyście i z nutą nostalgii. Historia daje nam kolejną lekcję, musieliśmy wszyscy nauczyć się żyć w zupełnie innej rzeczywistości.

            Spędziliście w murach szkoły kilka lat, na pewno macie co wspominać. Pragniemy znaleźć się w tych wspomnieniach. Przed Wami nowy rozdział w życiu, którego pierwszym etapem będzie zapewne już w niedalekiej przyszłości egzamin maturalny. Mocno trzymamy kciuki, życząc powodzenia i jak najlepszych wyników.

            W normalnych warunkach otrzymalibyście dziś świadectwa ukończenia, a słuchacze wyróżniający się w nauce nagrody za bardzo dobre wyniki i pracę na rzecz szkoły. Te nagrody na pewno Was nie ominą…

            Centrum Kształcenia Ustawicznego dziękuje wszystkim absolwentom Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych za czas spędzony w szkole, za wspólne radości i smutki, za zaangażowanie i pracę na rzecz szkoły, która jest naszym wspólnym dobrem.

Drodzy Absolwenci!

W tym uroczystym dniu życzymy Wam ZDROWIA i POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA oraz SUKCESÓW w dalszym życiu. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia Centrum i skorzystania z oferty edukacyjnej Szkoły Policealnej i Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych.

Do zobaczenia!

Dyrekcja

wychowawcy

nauczyciele

i pracownicy Centrum

Przedłużone kształcenie na odległość

Uwaga: Zgodnie z decyzją Rządu RP szkoła pozostaje zamknięta do niedzieli 26 kwietnia. Do tego czasu placówka będzie prowadzić nauczanie zdalne.

Matury nie odbędą się w terminie majowym, zostaną przełożone. O konkretnych terminach informacja zostanie podana co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów. Odbędą się najwcześniej w czerwcu. 

 

KSZTAŁCENIE NA ODLEGLOŚĆ DO ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!

W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem  COVID-19 rząd podjął decyzję o zamknięciu szkół do 10 kwietnia 2020 r.

Działając na podstawie nowych rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej szkoła rozpoczęła prowadzenie zajęć zdalnie poprzez system dziennika elektronicznego oraz platformę e-learningową.

Przypominamy słuchaczom naszej szkoły o bieżącym sprawdzaniu poczty e-dziennika oraz platformy e-learningowej, gdzie nauczyciele wysyłają materiały edukacyjne. W miarę możliwości zachęcamy słuchaczy do tworzenia konwersacji na Messengerze z nauczycielami, wychowawcami.

Słuchaczu pamiętaj, aby w miarę możliwości pozostać w domu, unikać komunikacji miejskiej, zgromadzeń ludzkich.

Jeżeli macie jakieś pytania, kontaktujcie się przez serwisy społecznościowe lub system e-dziennika.

Poniżej polecane platformy, strony i serwisy internetowe:

 • Zintegrowana Platforma Edukacyjna
 • Podręcznik internetowy,, Włącz Polskę!”
 • Portal lektury.gov.pl
 • Biblioteka Cyfrowa Polona

Przydatne linki:

MEN o kształceniu na odległość

 • https://www.gov.pl/ serwis Rzeczypospolitej Polskiej
 • https://gis.gov.pl/ serwis Głównego Inspektora Sanitarnego