BEZPŁATNE PUBLICZNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH W RADOMIU

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁA POLICEALNA
KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE

Centrum Kształcenia Ustawicznego

im. Tadeusza Kościuszki

  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku01.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku02.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku03.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku04.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku05.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku06.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku07.jpg
  • modules/mod_lv_enhanced_image_slider/images/cku/cku08.jpg

Kto jest online

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Partnerzy

Obchody 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W uroczystości udział wzięli: Dyrektor Centrum pani Jolanta Świdzikowska, nauczyciele oraz słuchacze.

Montaż słowno – muzyczny zaprezentowali słuchacze klasy IIb i IIIb systemu zaocznego, którzy deklamując poezję poświęconą ojczyźnie oraz śpiewając polskie pieśni patriotyczne i żołnierskie, złożyli hołd tym, którzy swoje życie poświęcili walce o wolność naszego kraju.

Akademię przygotowała p. Agnieszka Stawińska i p. Anna Wasilewska.

Dzień Patrona Centrum

6 października 2019 roku odbyła się uroczystość związana z postacią Tadeusza Kościuszki jako patrona Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radomiu. Słuchacze klasy IIIB systemu zaocznego pod opieką pani Agnieszki Stawińskiej i pani Agnieszki Cieślak przedstawili krótką lekcję historii poświęconą wybitnemu i zasłużonemu bohaterowi narodowemu.

Jak co roku uroczystość ta była okazją do złożenia ślubowania przez słuchaczy, którzy rozpoczęli naukę w naszej szkole. Ślubowanie przyjęła Dyrektor Centrum Jolanta Świdzikowska.

 

Wybory Rady Słuchaczy.

W  dniu  22 września 2019  r. w naszej szkole odbyły się wybory Rady Słuchaczy Centrum.

W demokratycznych wyborach zostali wybrani:

przewodnicząca Rady Słuchaczy:

Paulina Markiewicz  kl. III B LO system zaoczny

zastępcy:

Patrycja Szymańska kl. I A  LO system zaoczny

Katarzyna Jaroszek  kl. I A LO system zaoczny

Mateusz Sasal  II BHP   Szkoła Policealna

sekretarz: 

Marta Gędaj  kl. II Adm  Szkoła Policealna

członkowie Rady Słuchaczy:

Kamila Frąk kl. II A system zaoczny

Kacper Krzyżanowski kl. III B  system zaoczny

Rada Wolontariatu:

Elżbieta Bielecka kl. II B LO system zaoczny

Aneta Jasińska kl. II B LO system zaoczny

Komisja Rewizyjna:

Sandra Tuzimek kl. II A LO system zaoczny

Aleksandra Wrońska kl. I A system zaoczny.

 

Wybranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz naszej szkoły. Opiekunem Samorządu Słuchaczy w roku szk.2019/2020 jest mgr Agnieszka Stawińska.

Ogłoszenie

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2019/2020 w Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki odbędzie się  2 września 2019 r. o godz. 16.00 w sali 111.

VII Piknik Zdrowia

2 czerwca 2019 roku Centrum Kształcenia Ustawicznego im. T. Kościuszki w Radomiu na zaproszenie Pana Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego  uczestniczyło w VII Pikniku Zdrowia , który miał  miejsce w Radomiu  przy ulicy Żeromskiego przed Urzędem Miejskim . Imprezie tej towarzyszyła Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa – „ Motoserce”.

Piknik miał na celu promocję zdrowego stylu życia oraz upowszechnianie współpracy z organizacjami pozarządowymi w obszarze działań prozdrowotnych i społecznych, a także honorowe oddawanie krwi nie tylko wśród miłośników motocykli, ale również wśród wszystkich osób pragnących podzielić się tym bezcennym darem ratującym życie.

Piknik Zdrowia to nie tylko promocja zdrowego stylu życia, ale także możliwość przedstawienia aktualnych ofert szkół. Centrum również przedstawiło swoją ofertę edukacyjną w zakresie kształcenia ogólnego w  Liceum Ogólnokształcącym, jak i kształcenia zawodowego w  Szkole Policealnej  i na Kwalifikacyjnych Kursach  Zawodowych. W promocję CKU zaangażowali się nauczyciele:  p. Justyna Prokop, p. Agnieszka Stawińska, p. Agnieszka Cieślak, p. Justyna Ćwiertnia, p. Tomasz Madej, p. Tomasz Pakosz, p. Leszek Wieczorek ,p. Jacek Kaczmarski, p. Łukasz Gierek.